Weekend beczek premium powrócił

Gwintownia.pl Weekend beczek premium powrócił Inne Newsy  wiedźmin 3 wiedźmin weekend beczek premium otwarta beta meteorytowy pył karty premium gwint karty premium karty gwint: wiedźmińska gra karciana gwint karty gwint cd projekt gwint gwent cd projekt red cd projekt gwint cd projekt beta gwint beta beczki premium animowane karty

Jakiś czas temu twórcy zaskoczyli nas weekendem beczek premium. Wydarzenie to jak sama nazwa wskazuje skupiało się na zdobytych przez graczy i otwieranych beczkach. Każda co piąta karta w beczce była animowana. Teraz weekend beczek premium beczek powraca.

Weekend beczek premium

Właśnie wczoraj rozpoczął się drugi, zapowiadany już od jakiegoś czasu, weekend beczek premium. W każdej beczce, którą otworzycie, znajdziecie co najmniej jedną kartę premium. Na pewno będzie to piąta z odkrytych kart, oczywiście we wcześniejszych czterech również może znaleźć się karta animowana.

Z pewnością jest to najlepszy moment do otwierania beczek, w końcu przez kolejne kilka miesięcy Gwint będzie przebudowywany i udoskonalany, więc raczej nie należy spodziewać się większych nowości i nowych kart, nie wiadomo także, czy przez ten okres pojawi się kolejny raz takie wydarzenie, czy trzeba będzie czekać, więc na pewno warto skorzystać z okazji, przynajmniej mamy możliwość uzupełnienia kolekcji naszych kart animowanych.

Weekend beczek premium właśnie trwa i zakończy się dokładnie w poniedziałkowe południe 23 kwietnia. Jeśli macie zachowane parę beczek to jest to świetna okazja, by je wykorzystać, a jeśli nie macie żadnych zapasów to do poniedziałku kilka bez problemu powinniście zdobyć. Należy pamiętać, że najbliższe miesiące w Gwincie będą bardziej statyczne i żadnej większej nowości raczej nie otrzymamy.

A Wy jak oceniacie weekend beczek premium? Popieracie tego typu wydarzenia? Macie kolekcję beczek do otwarcia? Pochwalcie się co udało Wam się zdobyć w komentarzach poniżej.

Ten post został przeczytany już 439 razy!

  •  
    2
    Udostępnienia
  • 2
  •  
  •  
  •  

Komentarze: