Miniony tydzień Gwinta w This Week in GWENT (10 – 16 marca)

Gwintownia.pl Miniony tydzień Gwinta w This Week in GWENT (10 - 16 marca) Newsy Wideo  zmiany wiedźmin 3 wiedźmin wideo tytuł twitch twig this week in gwent ramka potwory paweł burza pavko gale pan lusterko otwarta beta nowości nagrody lbdutchboy królestwa północy gwint: wiedźmińska gra karciana gwint zmiany gwint wideo gwint nagrody gwint cd projekt gwint gwent open gwent gaunter o'dimm gaunter o'dim damorquis cd projekt red cd projekt gwint cd projekt beta gwint beta arena ama

Poprzedni tydzień w Gwincie minął niezauważalnie szybko. Tak jak co tydzień zespół Gwinta z Pawłem Burzą na czele przygotował krótki, 90 sekundowy filmik z serii This Week in GWENT (10 – 16 marca), w którym przypomniane są najważniejsze wydarzenia dotyczące gry. W tym odcinku Paweł Burza wciela się w jedną z postaci, którą możemy zobaczyć na karcie w Gwincie, a mianowicie Pavko Gale’a. Można więc powiedzieć, że nadal jest sobą.

This Week in GWENT (10 – 16 marca)

Pavko Gale we wspomnianym wideo informuje o następujących wydarzeniach:

Jeśli chcecie obejrzeć cały odcinek, znajduje się on poniżej:

Co sądzicie o wydarzeniach z zeszłego tygodnia? Podoba Wam się ramka i tytuł związany z Areną? Wiedzie jaką niespodziankę ma na myśli Paweł Burza? Podzielcie się swoimi opiniami w komentarzach.

Ten post został przeczytany już 323 razy!

  •  
    1
    Udostępnij
  • 1
  •  
  •  
  •  

Komentarze: