Kwietniowy GWENT Challenger odbędzie się w Kopalni Soli w Wieliczce

Gwintownia.pl Kwietniowy GWENT Challenger odbędzie się w Kopalni Soli w Wieliczce Newsy Wideo  zmiany zamek w mosznie wieliczka wiedźmin 3 wiedźmin wideo turniej gwinta turniej scoia'tael otwarta beta nowości moszna mahakaam kopalnia soli w wieliczce kopalnia soli kopalnia japonia gwint: wiedźmińska gra karciana gwint zmiany gwint wideo gwint challenger gwint cd projekt gwint gwent challenger gwent chiny cd projekt red cd projekt gwint cd projekt Błękitny Sen Hanmarvyna beta gwint beta

Wiemy gdzie odbędzie się kolejny Challenger. Kwietniowy GWENT Challenger będzie miał miejsce w Kopalni Soli w Wieliczce. Jedna z najbardziej znanych polskich Kopalni Soli w Polsce, stanie się miejscem gdzie zmierzą się najlepsi gracze Gwinta. Podziemne konstrukcje mają oddawać charakter Mahakaamu.

Zespół Gwinta poinformował dziś, że postanowiono zmienić lokalizację kwietniowego GWENT Challenger. Pierwotnie turniej miał się rozegrać w Stanach Zjednoczonych, jeszcze do niedawna taka informacja widniała na stronie e-sportowej Gwinta. Okazało się jednak, że twórcy postanowili ponownie, po zamku w Mosznie, skorzystać z urokliwych polskich miejsc i tym razem przenieść się pod ziemię, do kopalni.

Kwietniowy GWENT Challenger

Kopalnia Soli w Wieliczce na dwa dni stanie się jednym z krasnoludzkich miast w Mahakaamie. Wszystko za sprawą tego iż motywem przewodnim tego wydania turnieju GWENT Challenger będzie Scoia’tael i Mahakaam. Chyba nie można sobie wyobrazić bardziej klimatycznego miejsca, które będzie pasować do tego tematu niż kopalnia.

Twórcy zmianę miejsca tłumaczą chęcią zapewnienia jak najlepszych wrażeń dla graczy jak i widzów. Przeżycia turnieju w niepowtarzalnym wiedźmińskim klimacie. Zmiana lokacji ma spowodować, że zespół Gwinta będzie mógł skupić się w pełni na tym zadaniu. Jednocześnie z harmonogramu przyszłych turniejów zniknęły niepotwierdzone lokalizacje, w których miały się odbyć. Twórcy równocześnie zapewniają, że planują organizację turniejów również w innych państwach m.in.: w Stanach Zjednoczonych, Chinach i Japonii.

Dodatkowo udostępniono krótki filmik zapowiadający to przyszłe, kwietniowe wydarzenie. Pieśń barda wprowadza nas w wiedźmiński, a także mahakaamski klimat. Koniecznie musicie to zobaczyć:

Jak Wam się podoba nowe miejsce? My uważamy, że to świetny wybór, a także promocja bogactw Polski. Myślicie, że będzie to lepszy wybór niż Stany Zjednoczone? Czujecie już mahakaamski klimat? Podzielcie się swoimi opiniami w komentarzach.

Ten post został przeczytany już 418 razy!

  •  
    1
    Udostępnij
  • 1
  •  
  •  
  •  

Komentarze: