Po Drugiej Stronie Ramki – poznajcie Bonharta, Vilgefortza i Nivellena

Gwintownia.pl Po Drugiej Stronie Ramki - poznajcie Bonharta, Vilgefortza i Nivellena Karty Wideo  zgnilec youtube wiedźmin 3 wiedźmin wideo vilgefortz po drugiej stronie ramki nivellen nawigator dzikiego gonu keira metz karty premium karty jutta an dimun gwintownia gwint: wiedźmińska gra karciana gwint wideo gwint karty gwint ciekawostki gwint cd projekt gwint gwent filmy ciekawostki cd projekt red cd projekt gwint cd projekt bonhart birna bran beyond the frame assire var anahid adalbert

Chcecie dowiedzieć się czegoś na temat kart dostępnych w Gwincie? Poznać ich historię i szczegóły grafik, które na pierwszy rzut oka nie są widoczne? Na pewno, kto by nie chciał. Dlatego właśnie CD Projekt przygotował serię filmików Beyond the Frame, czyli po prostu Po drugiej stronie ramki, która zdobywa coraz większą liczbę fanów.

Tydzień temu, twórcy podzielili się ze społecznością kolejnym odcinkiem. Tym razem poznamy historię Bonharta, Vilgefortza i Nivellena. Mamy tutaj dużo nawiązań do książek z uniwersum Wiedźmina, gdyż tylko tam owe postaci się pojawiły, dowiecie się dlaczego Bonhart przedstawiony jest tak dosyć mrocznie i złowrogo oraz kogo napotkał na swojej drodze. W przypadku Vilgefortza, Adalbert opowiadający o kartach, idzie w swoich rozważaniach dosyć daleko i nawet  dobitnie sugeruje kogo głowa płonie między dłońmi czarodzieja. Poznacie też w dużym skrócie tragicznego Nivellena, który przyznacie po obejrzeniu filmu, dość nietypowe wiódł życie.

Beyond the Frame

Poniżej możecie obejrzeć wspomniane wideo:

Na kanale Gwinta na YouTube, pojawiły się także osobne odcinki Beyond the Frame, które były już wcześniej przy różnych okazjach publikowane. Wydaje nam się, że jest to świetna okazja, aby obejrzeć je jeszcze raz i przypomnieć sobie historie jakie stoją za kartami Jutty an Dimun, Keiry Metz, Birny Bran, Zgnilca, Nawigatora Dzikiego Gonu i Assire var Anahid. A jeśli jeszcze ich nie widzieliście, najwyższa pora, by to nadrobić.

Swego czasu my także na łamach Gwintowni, zaprezentowaliśmy kilka ciekawostek związanych z kartami w Gwincie. Chętni mogę przeczytać o nich w tym wątku na naszej stronie.

Jak podobają się Wam powyższe filmiki? Wiedzieliście wszystko co zostało w nich wspomniane. Podzielcie się swoimi opiniami w komentarzach.

Ten post został przeczytany już 414 razy!

  •  
    1
    Udostępnij
  • 1
  •  
  •  
  •  

Komentarze: