Świąteczny odcinek „A ROUND OF GWENT”

Gwintownia.pl Świąteczny odcinek "A ROUND OF GWENT" Wideo  życzenia zmiany wiedźmin 3 wiedźmin wideo swim studio po drugiej stronie ramki paweł burza otwarta beta nowe karty karty premium karty jason slama gwint: wiedźmińska gra karciana gwint karty gwint cd projekt gwint gwent cd projekt red cd projekt gwint cd projekt beta ash a round of gwent

Zachęcamy do obejrzenia najnowszego, świątecznego odcinka „A ROUND OF GWENT„.

W tym odcinku Paweł Burza wraz z Ash oraz zaproszonymi gośćmi Jasonem Slama i Swimem podsumowują rok 2017 i opowiadają o czego możemy spodziewać się w 2018 roku. Wspominają o początkach Gwinta i śmieszne sytuacje, które w tamtym okresie występowały. Jason Slama przedstawia jak ten rok wyglądał jego oczami i jak wygląda praca nad Gwintem.

Twórcy zapewniają, że rok 2018 będzie rokiem, w którym bardzo wiele się wydarzy, będzie dużo zmian i ciągłego ulepszania Gwinta, a także przede wszystkim, w którym otrzymamy bardzo wiele nowych kart.

Oprócz tego możemy obejrzeć kolejny fragment „Po drugiej stronie ramki„, w którym dowiadujemy się wielu ciekawych rzeczach o graficznej stronie kart w Gwincie.

Twórcy z okazji świąt i nowego roku, składają graczom i osobom zaangażowanym w Gwinta najlepsze życzenia.

Zobaczcie ten odcinek koniecznie:

Podobał Wam się odcinek? Podzielcie się opiniami w komentarzach.

Ten post został przeczytany już 1468 razy!

  •  
    1
    Udostępnij
  • 1
  •  
  •  
  •  

Komentarze: