Daty zakończenia sezonu rankingowego i Pro Ladder

Gwintownia.pl Daty zakończenia sezonu rankingowego i Pro Ladder Newsy  xbox one wiedźmin sezon rankingowy sezon scoia'tael ranking rangi ranga punkty rankingowe punkty ps4 pro ladder pc otwarta beta nowości najlepsi nagrody na koniec sezonu nagrody liczba punków kiedy kończy się sezon w gwincie iorweth gwint: wiedźmińska gra karciana gwint nagrody gwint cd projekt gwint gwent długość sezonu gwint długość sezonu crown points cd projekt red cd projekt gwint cd projekt beta gwint

Rok powoli dobiega końca, a to oznacza również, że już niedługo sezon rankingowy i Pro Ladder po raz kolejny się zakończy.

Koniec roku to najlepszy czas na podsumowania, już niedługo podsumowywać będziemy ostatnie miesiące graczy w Gwincie. Twórcy ogłosili, że aktualny sezon rankingowy zakończy się w poniedziałek 8 stycznia 2018 roku, natomiast Pro Ladder w środowe południe 3 stycznia 2018 roku.

Następne sezony będą różniły się nieco od poprzednich. Główna zmiana będzie dotyczyła długości trwania trybu rankingowego. Od tej pory będzie on trwał jeden miesiąc zamiast dwóch. Gracze będą mieli mniej czasu na wbicie rang. W związku z tym zmieniona została też liczba punktów rankingowych przechodzących na nowy sezon. Teraz będzie to aż 50% punktów zdobytych w poprzednim okresie, a nie 1/3 jak to było dotychczas. Dodatkowo za pominięte rangi gracze nie otrzymają nagród.

Długość sezonu Pro Ladder nie uległa zmianie. Aby dostać się do Pro Laddera gracze muszą uzyskać 21 rangę do 3 stycznia. Osoby, które zrobią to w okresie od 3 do 8 dnia pierwszego miesiąca 2018 roku, zakwalifikują się do Pro Laddera rozpoczynającego się w marcu. Po zakończeniu aktualnego sezonu Pro Ladder nastąpi przerwa, w której rozdane zostaną Crown Points dla 200 najlepszych graczy.

Pełna informacja od twórców Gwinta znajduje się poniżej:

Obecny sezon rankingowy zakończy się 8 stycznia (poniedziałek) w południe polskiego czasu!

br>

Nowy, jednomiesięczny sezon rozpocznie się dzień później, we wtorek 9 stycznia w południe. Od tej pory sezony rankingowe będą trwały 1 miesiąc (zamiast 2). W związku z tym nagrody za koniec sezonu zostały uaktualnione.

br>

Kolejna zmiana dotyczy punktów rankingowych. Od tej pory ilość punktów rankingowych wszystkich graczy po zakończeniu sezonu zostanie zmniejszona o 50% (z wyłączeniem graczy, którzy nie rozegrali ani jednej gry rankingowej w danym sezonie – ilość ich punktów nie ulegnie zmianie). Oznacza to, że zaczniecie nowy sezon z ½ swoich punktów, zamiast ⅓ .

br>

Ponadto gracze nie będą otrzymywali już nagród za pominięte rangi.

br>

Ranking Pro Ladder zakończy się w środę 3 stycznia, w południe czasu polskiego. Następnie nastąpi krótka przerwa, podczas której punkty Crown Points dla 200 najlepszych graczy Pro Ladder zostaną rozdane.

br>

Gracze pragnący wziąć udział w kolejnym sezonie Pro Ladder muszą uzyskać 21 rangę w grze rankingowej przed południem 3 stycznia. Osoby, które osiągną rangę 21 między 3 a 8 stycznia zakwalifikują się do kolejnego sezonu Pro Ladder, który rozpocznie się w marcu.
GWINT

Znajdujecie się w czołówce rankingu? Pochwalcie się swoimi pozycjami w komentarzach!

Ten post został przeczytany już 3354 razy!

  •  
    1
    Udostępnij
  • 1
  •  
  •  
  •  

Komentarze: