A ROUND OF GWENT – pierwszy odcinek internetowego programu Gwinta

Gwintownia.pl A ROUND OF GWENT - pierwszy odcinek internetowego programu Gwinta Newsy Wideo  youtube wiedźmińska gra karciana wiedźmin 3: dziki gon wiedźmin 3 wiedźmin wideo rafał jaki paweł burza odcinek 1 gwint: wiedźmińska gra karciana gwint yt gwint program gwint cd projekt gwint gwent fanart david chircop cd projekt red cd projekt ash a round of gwent #1 a round of gwent

W ubiegły piątek wystartował oficjalny internetowy program Wiedźmińskiej Gry Karcianej. W „A ROUND OF GWENT„, bo taką nazwę nosi program, twórcy rozmawiać będą na tematy związane z Gwintem, procesem jego tworzenia, aktualnościach, a także znajdzie się czas na rzut oka na prace gwintowej społeczności. Całość utrzymana jest w luźnej atmosferze, która sprzyja omawianiu mniej oficjalnych tematów związanych z Gwintem. Program nagrywany jest w pomieszczeniu stylizowanym na klimatyczną karczmę. Gospodarzami programu są Ash oraz Paweł Burza.

W pierwszym odcinku „A ROUND OF GWENT” w charakterze gości pojawili się David Chircop i Rafał Jaki. Opowiedzieli oni nieco o narodzinach Gwinta oraz drodze i problemach jakie pojawiły się przed twórcami, zanim Gwint stał się samodzielną grą karcianą. W filmie zostały przedstawione także grafiki poświęcone Gwintowi wykonane przez społeczność gry. Wspomniana została też nowa inicjatywa Gwinta, a mianowicie „Play of the Month„, czyli rodzaj konkursy na najlepsze zagranie miesiąca, za które będzie można otrzymać nagrody.

Jeśli jeszcze nie widziałeś pierwszego odcinka „A ROUND OF GWENT” zapraszamy do oglądnięcia poniżej (Wideo jest w języku angielskim, ale posiada również polskie napisy):

Twórcy informują w nagraniu,  że czekają na wszelką twórczość fanów. Wszystkie tego typu rzeczy można wysyłać na adres e-mail: fanart@cdprojektred.com

Poniżej zamieszczamy teaser zapowiadający program Wiedźmińskiej Gry Karcianej:

Jak Wam się podoba taka forma programu? Będziecie oglądać kolejne odcinki? Podzielcie się swoimi opiniami w komentarzach.

Ten post został przeczytany już 1296 razy!

  •  
    1
    Udostępnij
  • 1
  •  
  •  
  •  

Komentarze: