Na targach Gamescom 2017 odbędzie się turniej Gwinta

Gwintownia.pl Na targach Gamescom 2017 odbędzie się turniej Gwinta Inne Newsy  zawody twitch turniej targi gamescom nagrody gwint twitch gwint turniej gwint nagrody gwint gamescom 2017 gwint gamescom gwint dzika karta gwint cd projekt gwint gwent turniej gwent gamescom 2017 gamescom finał dzika karta cd projekt twitch cd projekt red cd projekt

Twórcy Gwinta ponownie zamierzają przeprowadzić turniej, tym razem na Gamescom 2017. W pojedynku wezmą udział najlepsi gracze w rankingu i zdobywca Dzikiej Karty.

Jak zapowiadają organizatorzy rywalizacja rozpocznie się 25 sierpnia, na targach gier Gamescom w Kolonii, na stoisku Gwinta (hala 8, stoisko B-021). Dzień później, czyli 26 sierpnia, zostanie rozegrany finał zawodów.

W całym turnieju udział weźmie ośmiu zawodników, siedmiu z nich będą stanowić gracze, którzy zapisali się do rywalizacji i znajdują się najwyżej w zestawieniu gry rankingowej na dzień 1 sierpnia, godzinę 16:00 czasu polskiego. Oprócz nich jeden gracz może wygrać Dziką Kartę w kwalifikacjach, które odbędą się na Gwintowym stoisku, na targach Gamescom, 24 sierpnia. Zwycięzca będzie mógł rywalizować z pozostałymi siedmioma zawodnikami w głównym etapie turnieju.

Zawody zostaną rozegrane w tym samym formacie co pierwszy turniej Gwinta, czyli best of five, pojedynek wygrywa gracz, który spośród pięciu meczy wygra co najmniej 3. Przegrana rywalizacja z przeciwnikiem oznacza eliminację z gry. Gracze na turniej muszą mieć przygotowane 4 talie różnych frakcji. Pełne zasady i regulamin znajdują się pod tym linkiem.

Pula nagród tego turnieju jest o 3/4 mniejsza od tej w poprzednim, pierwszym, oficjalnym turnieju Gwinta i wynosi 25 tysięcy dolarów, co oczywiście również jest bardzo dużą kwotą. Zwycięzca może liczyć nawet na 12 tysięcy dolarów, a za sam udział w turnieju gracze mają zagwarantowane tysiąc dolarów. Dalsze poszczególne etapy rywalizacji są premiowane dodatkowymi nagrodami pieniężnymi.

Formularz zgłoszeniowy do turnieju znajduje się pod tym adresem.

Cały turniej rozegrany zostanie w języku angielskim. Główna część zawodów będzie transmitowana przez oficjalny kanał CD Projektu na Twitchu.

Poniżej zamieszczamy pełną wiadomość od twórców, w której informują o turnieju, a którą można znaleźć na oficjalnej stronie Gwinta.

Pragniemy zaprosić wszystkich graczy do Kolonii na tegoroczną edycję targów Gamescom. Podczas imprezy odbędzie się oficjalny turniej w grę GWINT: Wiedźmińska Gra Karciana.
Rywalizacja rozpocznie się 25 sierpnia, a dzień później rozegrany zostanie finał. Wydarzenie będzie miało miejsce na stoisku GWINTA (hala 8, stoisko B-021), gdzie będą prowadzone pozostałe atrakcje przygotowane dla graczy.
Zapisy do turnieju oraz więcej informacji na jego temat znajdują się tutaj.
W turnieju weźmie udział łącznie 8 zawodników. 7 z nich będą stanowić gracze z najwyższym wynikiem w tabeli rozgrywki rankingowej na dzień 1 sierpnia, 16:00 czasu polskiego, którzy zapisali się do udziału w turnieju. Dołączy do nich Dzika Karta — zwycięzca dodatkowych kwalifikacji, które odbędą się na stoisku GWINTA podczas targów gamescom 24 sierpnia.
Pula nagród, o którą walczyć będą uczestnicy, wynosi 25 000 USD.
https://www.playgwent.com/pl/news/6511/oficjalny-turniej-gwinta-na-targach-gamescom-2017

Weźmiecie udział w turnieju? Jesteście w pierwszej siódemce rankingu? Podzielcie się swoimi opiniami w komentarzach.

Ten post został przeczytany już 1191 razy!

  •  
    1
    Udostępnij
  • 1
  •  
  •  
  •  

Komentarze: