Filmy frakcyjne – Skellige

Gwintownia.pl Filmy frakcyjne - Skellige Inne Wideo  youtube gwint youtube wiedźmin wideo skellige scoia'tael potwory nilfgaard królestwa północy gwint królestwa północy karty gwint wideo gwint karty gwint frakcje gwint film gwint gwent frakcje foltest filmy frakcyjne gwint film frakcyjny gwint film frakcyjny film czarodziejki crach an craite crach cd projekt red cd projekt bran

Na kanale Gwinta na YouTube zamieszczone zostały filmy przedstawiające każdą dostępną w Gwincie frakcję i opisujące podstawowe umiejętności danych talii. W roli narratorów opowiadających o swoich frakcjach znalazły się postacie, które możemy zobaczyć na kartach z każdej nacji.

Z filmów możemy dowiedzieć się jak przede wszystkim używać kart z danej frakcji w taki sposób, by osiągnąć jak najlepsze rezultaty. Jednocześnie filmy krótko opisują charakter, ogólne fakty i stan danej frakcji w uniwersum Wiedźmina.

Na naszej stronie znajdziecie wszystkie pięć filmów, wszystkie są w języku angielskim, ale posiadają polskie napisy.

Skellige

Poniżej przedstawiamy film frakcyjny Skellige:

Skellige to potężni wojownicy, walczący z honorem i godnością, nie boją się polec w walce, co jeśli się zdarzy jest dla nich wieczną chwałą. Frakcja Skellige potrafi również skutecznie przywracać do życia swoich umarłych kompanów, z pomocą kapłanek Freyi, którzy wracają do walki silniejsi i bardziej wściekli. Z filmu możemy dowiedzieć się, że wojacy Skellige potrafią walczyć w każdej pogodzie, a czasem ich własne okaleczenie paradoksalnie zwiększa ich siłę.

W powyższym filmie o frakcji Skellige opowiada Crach an Craite.

Zobacz także inne filmy frakcyjne: Królestw Północy, Potwory, Scoia’Tael oraz Nilfgaard.

Jak podoba Wam się wyżej zamieszczony film? Podzielcie się swoimi opiniami w komentarzach.

Ten post został przeczytany już 1629 razy!

  •  
    1
    Udostępnij
  • 1
  •  
  •  
  •  

Komentarze: