Premiera zwiastuna Gwinta wraz ze startem publicznej bety

Gwintownia.pl Premiera zwiastuna Gwinta wraz ze startem publicznej bety Inne Newsy Wideo  zwiastun zamknięta beta gwint wiedźmin gwint wiedźmin 2: zabójcy królów wiedźmin 2 za darmo wiedźmin 2 wiedźmin wideo gwint wideo Villentretenmerth trailer single player pojedynczy gracz gwint otwarta beta gwint gwint zwiastun gwint trailer gwint single player gwint cinematic gwint beta gwent geralt facebook ciri cinematic cd projekt red beta animacja

Fani Gwinta w końcu się doczekali po dwóch dniach wyłączonych serwerów Gwinta, gra wraca do życia w całkowicie nowym wydaniu. Twórcy również nie zawiedli i postarali się, by otwarta beta Gwinta wystartowała z pompą. Tak jak przypuszczaliśmy ostatnie krótkie fragmenty udostępniane przez profil Gwinta w mediach społecznościowych mógł wskazywać tylko na jedno – specjalny premierowy cinematic trailer Gwinta.

Krótkie filmiki udostępniane przez Gwinta w połączeniu z odliczaniem do startu bety, nie mogły zwiastować niczego innego, choć twórcy oficjalnie niczego nie potwierdzali. Dziś wszystko stało się jasne. Wraz z premierą otwartej bety możemy podziwiać bardzo ładnie wykonany zwiastun.

Nie przedłużając, wspomniane wyżej wideo można zobaczyć poniżej (ENG):

Pojawiła się także polska wersja zwiastuna:

Jak sami widzicie wykonane tego zwiastuna to istny majstersztyk. Osoby odpowiedzialne na tą animację odwaliły kawał dobrej roboty. Animowane postacie i otoczenie wygląda momentami tak realistycznie, że ciężko na pierwszy rzut oka stwierdzić czy to animacja czy film. Gratulacje dla CD Projektu jak i studia tworzącego ten cinematic.

Na wideo zobaczyć możemy między innymi postacie znane z Wiedźmina jak m.in.: Geralta i Ciri, pojawiają się także przedstawienia bohaterów, których możemy ujrzeć w Gwincie jak  np.: smok Villentretenmerth. Całość momentami jest bardzo żywa i dynamiczna, co świetnie komponuje się z fantastyczną animacją. Jeśli jeszcze nie widzieliście najnowszego zwiastuna Gwinta koniecznie zobaczcie go powyżej.

Oprócz powyższego cinematica pojawił się także zwiastun rozgrywki. Pod koniec tego trailera możemy zobaczyć fragment rozgrywki dla pojedynczego gracza! Zobaczcie koniecznie:

A Wy co sądzicie o tym wideo, podoba Wam się? Gracie już w Gwinta, jeśli dopiero zaczynacie zapoznajcie się z najważniejszymi informacjami dotyczącymi otwartej bety? Pamiętajcie, że każdy gracz z zamkniętej bety powinien otrzymać kod na Wiedźmina 2. Podzielcie się swoimi opiniami w komentarzach.

Ten post został przeczytany już 2963 razy!

  •  
    14
    Udostępnienia
  • 14
  •  
  •  
  •  

Komentarze: