Wystartował sezon Wilka

Gwintownia.pl Wystartował sezon Wilka Newsy wild hunt sezon wilka sezon mahakamski sezon dzikiego gonu sezon rangi punkty nagród nowy sezon nagrody gon dziki gon

Dzisiaj w południe zakończył się sezon Dzikiego Gonu. Nagrody zostały rozdane zgodnie z tabelą, o której informowaliśmy w ostatnim wpisie dotyczącym końca sezonu Dzikiego Gonu. Rangi graczy zostały zredukowane zgodnie z tabelą, udostępnioną przez twórców na początku sezonu mahakamskiego.

Zgodnie z poniższą tabelą za sezon Gonu, za poszczególne rangi przysługują następujące nagrody:

Gwintownia.pl Wystartował sezon Wilka Newsy wild hunt sezon wilka sezon mahakamski sezon dzikiego gonu sezon rangi punkty nagród nowy sezon nagrody gon dziki gon

Pojawiają się jednak głosy rozgoryczonych graczy, którzy informują, że nie otrzymali oni należnych im punktów nagród, a przynajmniej taką informację otrzymali w formie graficznej. Mamy nadzieję, że zostanie to szybko naprawione.

Nowy Sezon – Sezon Wilka

Wraz z zakończeniem sezonu Dzikiego Gonu wystartował sezon Wilka. Zgodnie z krótką informacją gracze na koniec sezonu otrzymają punkty nagród, choć nie wiadomo w jakiej ilości. W tym sezonie nie są jeszcze dostępne sezonowe drzewka nagród. Nie wiadomo kiedy będą udostępnione.

Sezon Wilka zakończy się 31 stycznia o godzinie 10:00.

Napiszcie w komentarzach, którą rangę udało Wam się osiągnąć w sezonie Dzikiego Gonu.


Jesteś fanem Wiedźmina?

Jeśli jesteś fanem uniwersum Wiedźmina na pewno zainteresują Cię wiedźmińskie puzzle z najnowszej serii, widnieją na nich wizerunki postaci ze świata Wiedźmina. Mówiąc ściślej, na puzzlach możemy podziwiać grafiki identyczne jak te w Gwincie.

Poniżej możecie zobaczyć sprawdzić oferty puzzli z serii 1. w atrakcyjnych cenach (na prawdę warto!):

A niżej wiedźmińskie puzzle z serii 2. w atrakcyjnych cenach:

A jeśli nie wiedźmińskie puzzle to może zainteresują Cię inne gry i gadżety gracza w atrakcyjnych cenach:


Ten post został przeczytany już 62 razy!

 •  
  1
  Udostępnij
 • 1
 •  
 •  
 •  

Komentarze: