Trzy darmowe Odłamki Lustra dla wszystkich za ostatnie problemy z połączeniem

Gwintownia.pl Trzy darmowe Odłamki Lustra dla wszystkich za ostatnie problemy z połączeniem Newsy  wiedźmin 3 wiedźmin problemy pan lusterko otwarta beta odłamki lustra nagrody kawałki lustra gwint: wiedźmińska gra karciana gwint nagrody gwint kawałki lustra gwint cd projekt gwint arena gwint gwent gaunter o'dimm gaunter o'dim cd projekt red cd projekt gwint cd projekt beta gwint beta arena

Czy wszyscy już grali na nowym trybie rozgrywki w Gwincie? Gwint Arena – nowy tryb wszedł niedawno do gry i od razu zebrał bardzo dobre opinie od graczy. Na początek wszyscy gracze, którzy zalogowali się do Gwinta otrzymali 3 Odłamki Lustra, walutę za którą Pan Lusterko pozwala grać na Arenie. Jeśli wykorzystaliście swoje trzy pierwsze darmowe szanse to już niedługo otrzymacie kolejne trzy.

Zespół Gwinta za pośrednictwem mediów społecznościowych ogłosił właśnie, że z powodu problemów, gracze otrzymają miły prezent. Chodzi mianowicie o problemy z połączeniem na Arenie, które można było zaobserwować w ostatnim czasie. Twórcy postanowili wynagrodzić graczom te niedogodności. Każda osoba otrzyma kolejne 3 Odłamki Lustra, które pozwolą na trzykrotne spróbowanie swoich sił w wyzwaniu Gauntera O’Dima na Arenie.

Odłamki lustra mają być rozdane w ciągu kilku kolejnych godzin.

Darmowe Odłamki Lustra

Jak Wam podoba się takie wynagrodzenie wszystkich problemów? Według nas CD Projekt RED postąpił wzorowo wobec fanów. Będziecie grać? Podzielcie się swoimi opiniami w komentarzach.

Ten post został przeczytany już 298 razy!

  •  
    1
    Udostępnij
  • 1
  •  
  •  
  •  

Komentarze: