Zwiastun Areny z Panem Lusterko w roli głównej

Gwintownia.pl Zwiastun Areny z Panem Lusterko w roli głównej Aktualizacje Newsy Wideo  zwiastun zmiany złoto youtube wiedźmin 3 wiedźmin wideo trailer talie patch otwarta beta nowy tryb nowości nagrody kawałki lustra kawałek lustra karty gwint: wiedźmińska gra karciana gwint zwiastun gwint zmiany gwint wideo gwint nowy tryb arena gwint nowy tryb gwint nagrody gwint kawałki lustra gwint karty gwint cd projekt gwint arena gwint aktualizacja gwint gwent gaunter o'dimm gaunter o'dim frakcje cd projekt red cd projekt gwint cd projekt beta gwint beta arena aktualizacja

Dzisiaj do Gwinta został wprowadzony nowy, zapowiadany wcześniej tryb rozgrywki – Arena. Jak już pisaliśmy wcześniej Arena jest w nowym trybem, w którym obowiązują całkiem nowe zasady, a postacią nadzorującą Arenę jest Gaunter O’Dim. Nic więc dziwnego, że na wczoraj udostępnionym zwiastunie to on zapowiada nowy tryb.

Arena to nowy tryb Gwinta, wprowadzony do gry wraz z dzisiejszą aktualizacją. Budowanie talii przebiega nieco inaczej niż w normalnej rozgrywce. Tworzymy ją z 26 kart, które wybieramy, kolejno z czterech przedstawionych nam propozycji. Dodatkowo na końcu, wybieramy także oczywiście lidera, spośród trzech kart. W Arenie nie ma ograniczeń dotyczących ilości kart złotych, srebrnych i brązowych w naszej talii. W naszej wylosowanej kolekcji mogą znaleźć się karty wszystkich grywalnych frakcji oraz kilka egzemplarzy tej samej karty. Wyzwanie kończy się gdy gracz wygra 9 pojedynków z innymi graczami lub przegra trzy. Dostęp do Areny kosztuje 150 sztuk złota lub 6,99 zł, tyle kosztuje Kawałek Lustra. Aby dowiedzieć się więcej o arenie, zapraszamy do przeczytania naszego artykułu dotyczącego najważniejszych informacji o nowym trybie Gwinta – Arenie.

Zwiastun Areny

Poniżej możecie obejrzeć zwiastun Areny z Panem Lusterko w roli głównej:

Każdy kto zaloguje się do Gwinta od 28 lutego do 7 marca otrzyma darmowe 3 Kawałki Lustra, za które może wziąć udział w zabawie na Arenie, bo tylko taką walutę przyjmuje przebiegły Gaunter O’Dim.

Jak Wam podoba się powyższy zwiastun Areny i oczywiście nowy tryb? Podzielcie się swoimi opiniami w komentarzach.

Ten post został przeczytany już 410 razy!

  •  
    1
    Udostępnij
  • 1
  •  
  •  
  •  

Komentarze: