Wyrusz na świąteczne polowanie z wiedźminami

Wraz z wprowadzeniem do gry świątecznej aktualizacji twórcy Gwinta przygotowali dla graczy coś specjalnego.

Jest to specjalne wydarzenie, z okazji świąt, w którym mamy do wykonania trzy zadania w dwóch różnych stopniach trudności. Dla każdego gracza, który prawidłowo zwycięży w wyzwaniach, przygotowane są nagrody między innymi meteorytowy pył i złoto. Oprócz tego wśród nagród znajduje się nowa ramka, avatar i tytuł.

Świąteczny event ma identyczny format jak poprzednie dwa: Mahakam Ale Festival i wydarzenie z okazji Halloween. Naszym zadaniem jest wykonać określone zadanie za pomocą otrzymanych kart z różnymi umiejętnościami. Tym razem warstwa fabularna będzie opierać się na wiedźmińskim świątecznym polowaniu.

Tak twórcy zapraszają do wzięcia udziału w zabawie:

Noc zimowego przesilenia, lub „Midinváerne” w języku elfów, to czas kiedy zacierają się granice między światami a powietrze aż trzeszczy od dzikiej magii. Ludzie spędzają tego wieczora czas razem, wręczają sobie podarki… A wiedźmini mają ręce pełne roboty.

Wyruszcie na Świąteczne Polowanie razem z Geraltem z Rivii! Czekają na Was trzy nowe wzywania na dwóch poziomach trudności – jeżeli im sprostacie zostaniecie nagrodzeni tematycznym awatarem, ramką oraz tytułem!

GWINT

Kto jeszcze nie wyruszył na polowanie z wiedźminami ma czas na to do 9 stycznia 2018 roku.

Jak Wam podoba się nowy event? Podzielcie się opiniami w komentarzach.

Ten post został przeczytany już 940 razy!

  •  
    2
    Udostępnienia
  • 1
  •  
  • 1
  •  

Komentarze: