Stream na Gwent Challenger #2 wyjawi wszystkie przyszłe zmiany w Gwincie

Już dzisiaj tuż po półfinałach, odbywającego się właśnie Gwent Challengera #2 zostanie przeprowadzony stream, którego poprowadzą Paweł Burza i Michał „Luigi” Dobrowolski. Podczas tej transmisji wyjawią oni wszystkie zmiany, które nastąpią w Gwincie po najbliższej aktualizacji.

Bardzo prawdopodobne, że poznamy również kolejne, nowe karty, którymi będziemy mogli grać już niedługo. Przypomnijmy, że do tej pory znamy już grafiki i umiejętności około osiemdziesięciu nowych kart. Ogółem w świątecznej aktualizacji w Gwincie ma ich pojawić się ponad 100. Dotychczas odkryte karty możecie przeglądnąć na stronie Gwinta.

Karty Neutralne

Karty Potworów

Karty Nilfgaardu

Karty Królestw Północy

Karty Scoia’Tael

Karty Skellige

Może już dziś dowiemy się co kryją odwrócone kartoniki. Z pewnością taka duża ilość nowych kart, wprowadzi do gry powiew świeżości i spowoduje, że gracze zaczną grać bardziej zróżnicowanymi taliami.

Tak twórcy Gwinta zapraszają na stream, na oficjalnym profilu gry na Facebooku:

W niedzielę, 17 grudnia, zapraszamy Was na stream z Pawłem Burzą i Michałem „Luigim” Dobrowolskim!

Będziemy nadawać prosto z Zamku w Mosznej, gdzie odbywa się GWENT Challenger #2, zaraz po półfinałach (i przez Wielkim Finałem!). Opowiemy Wam o wszystkich zmianach, które znajdą się w GWINCIE po najbliższej aktualizacji. Tego nie możecie przegapić!

GWINT: Wiedźmińska Gra Karciana

Stream będzie można oglądnąć na Twitchu, po zakończonych półfinałach i przed finałem Gwent Challenger #2. Kanał dostępny jest pod tym linkiem: https://www.twitch.tv/cdprojektred

Co sądzicie o zapowiadanych kartach? Podzielcie się opiniami w komentarzach!

Ten post został przeczytany już 860 razy!

  •  
    1
    Udostępnij
  • 1
  •  
  •  
  •  

Komentarze: