Twórcy odpowiedzą na pytania graczy i omówią najbliższą aktualizację

Gwintownia.pl Twórcy odpowiedzą na pytania graczy i omówią najbliższą aktualizację Newsy  zmiany zapowiedź wideo twórcy twitch cd projekt twitch transmisja stream sezon patch omówienie aktualizacji nowości luigi gwint twitch gwint cd projekt red gwint cd projekt gwint aktualizacja gwint gwent cd projekt red gwent fb facebook cd projekt red cd projekt burza aktualizacja

Od dłuższego już czasu w Gwincie, twórcy nie wprowadzali żadnych zmian. Aktualny sezon, zgodnie z zapowiedziami powinien dobiegać do połowy. Wszystko wskazuje na to, że już niedługo ten spokojny rytm zostanie zaburzony.

CD Projekt RED zapowiedział stream, na którym omówione zostaną zmiany, które będą wprowadzone wraz z najbliższą aktualizacją. Na chwilę obecną nie wiadomo, kiedy będzie ona miała miejsce, możliwe, że twórcy poinformują o tym na streamie. Oprócz tego twórcy w czasie trwania wideo odpowiedzą również na pytania społeczności.

Stream w języku angielskim poprowadzą Paweł Burza i Michał „Luigi” Dobrowolski. Na transmisję twórcy Gwinta zapraszają dziś (27. września) o godzinie 21:00 czasu polskiego na kanale CD Projekt RED na Twitchu.

Bezpośrednio można obejrzeć ją także poniżej:

Informacja o streamie na oficjalnym profilu Gwinta na Facebooku:

W środę, 27 września, o godzinie 21.00 czasu polskiego zapraszamy na stream na oficjalnym kanale Twitch CD PROJEKT…

Opublikowany przez GWINT: Wiedźmińska Gra Karciana na 27 września 2017

Ten post został przeczytany już 1017 razy!

  •  
    1
    Udostępnij
  • 1
  •  
  •  
  •  

Komentarze: