Rekompensata za ostatnie problemy z grą

Gwintownia.pl Rekompensata za ostatnie problemy z grą Newsy  serwey pył prezent meteorytowy pył gwint meteorytowy pył gwint serwery gwint facebook gwint DDoS gwint atak DDoS gwint gwent facebook cd projekt red cd projekt gwint cd projekt ddos cd projekt

Niedawno informowaliśmy o problemach z serwerami Gwinta i związanym z tym atakiem DDoS na Gwinta. Problemy zostały w miarę szybko usunięte.

Część graczy skarżyła się, że przez problemy z serwerami gry stracili punkty rankingowe i nagrody. Występowały częste zerwania połączenia z serwerami, co automatycznie kończyło się porażką w pojedynku. Niezalecane było granie rozgrywek rankingowych co zresztą radzili sami twórcy.

Dzisiaj osoby odpowiedzialne za Gwinta, na oficjalnym profilu gry na Facebooku, poinformowały, że za problemy i niedogodności w ostatnim czasie każdy gracz otrzyma 100 sztuk Meteorytowego Pyłu. Więcej o Meteorytowym Pyle możecie przeczytać tutaj.

Trzeba przyznać, że całkiem miły gest ze strony CD Projektu, w końcu problemy nie trwały jakoś strasznie długo. CD Projekt potwierdza tym samym, że jest aktualnie jednym z najlepszych deweloperów gier.

A Wy jesteście usatysfakcjonowani takim prezentem? Podzielcie się opiniami w komentarzach.

Ten post został przeczytany już 1742 razy!

  •  
    2
    Udostępnienia
  • 2
  •  
  •  
  •  

Komentarze: