Filmy frakcyjne – Scoia’Tael

Gwintownia.pl Filmy frakcyjne - Scoia'Tael Inne Wideo  youtube gwint youtube wiewiórki wiedźmin wideo skellige scoia'tael potwory nilfgaard morenn gwint morenn królestwa północy gwint królestwa północy krasnoludy karty gwint wideo gwint karty gwint frakcje gwint film gwint gwent frakcje foltest filmy frakcyjne gwint film frakcyjny gwint film frakcyjny film elfy czarodziejki cd projekt red cd projekt

Na kanale Gwinta na YouTube zamieszczone zostały filmy przedstawiające każdą dostępną w Gwincie frakcję i opisujące podstawowe umiejętności danych talii. W roli narratorów opowiadających o swoich frakcjach znalazły się postacie, które możemy zobaczyć na kartach z każdej nacji.

Z filmów możemy dowiedzieć się jak przede wszystkim używać kart z danej frakcji w taki sposób, by osiągnąć jak najlepsze rezultaty. Jednocześnie filmy krótko opisują charakter, ogólne fakty i stan danej frakcji w uniwersum Wiedźmina.

Na naszej stronie znajdziecie wszystkie pięć filmów, wszystkie są w języku angielskim, ale posiadają polskie napisy.

Scoia’Tael

Poniżej przedstawiamy film frakcyjny Scoia’Tael:

Na wideo możemy m.in.: usłyszeć o niełatwej przeszłości wiewiórek, poniżaniu ich przez ludzi, teraz nadszedł czas ich zemsty. Dowiadujemy się także, że Scoia’Tael atakują z ukrycia, są zwinni i przebiegli, stosując różnego rodzaju zasadzki. Dodatkowy człon talii wiewiórek stanowią krasnoludy – silni i wytrzymali, którzy potrafią przetrwać na polu bitwy nawet przez kilka rund.

W powyższym filmie o frakcji Scoia’Tael opowiada Morenn.

Zobacz także inne filmy frakcyjne: Królestw Północy, Potwory, Skellige oraz Nilfgaard.

Jak podoba Wam się wyżej zamieszczony film? Podzielcie się swoimi opiniami w komentarzach.

Ten post został przeczytany już 1363 razy!

  •  
    1
    Udostępnij
  • 1
  •  
  •  
  •  

Komentarze: