Filmy frakcyjne – Nilfgaard

Gwintownia.pl Filmy frakcyjne - Nilfgaard Inne Wideo  youtube gwint youtube wiedźmin wideo szpiedzy skellige scoia'tael potwory nilfgaard królestwa północy gwint królestwa północy karty gwint wideo gwint karty gwint frakcje gwint film gwint gwent frakcje foltest filmy frakcyjne gwint film frakcyjny gwint film frakcyjny film czarodziejki cesarstwo cd projekt red cd projekt ambasador

Na kanale Gwinta na YouTube zamieszczone zostały filmy przedstawiające każdą dostępną w Gwincie frakcję i opisujące podstawowe umiejętności danych talii. W roli narratorów opowiadających o swoich frakcjach znalazły się postacie, które możemy zobaczyć na kartach z każdej nacji.

Z filmów możemy dowiedzieć się jak przede wszystkim używać kart z danej frakcji w taki sposób, by osiągnąć jak najlepsze rezultaty. Jednocześnie filmy krótko opisują charakter, ogólne fakty i stan danej frakcji w uniwersum Wiedźmina.

Na naszej stronie znajdziecie wszystkie pięć filmów, wszystkie są w języku angielskim, ale posiadają polskie napisy.

Nilfgaard

Poniżej przedstawiamy film frakcyjny Nilfgaardu:

Nilfgaard to potężne cesarstwo od czasu do czasu atakujące pozornie spokojnie żyjące Królestwa Północy. Z filmu dowiadujemy się, że swoją siłę czerpie ze szpiegów wkradających się w szeregi przeciwnika i skutecznie przeprowadzających wywiad na temat posiadanych jednostek przez wroga, przez co Nilfgaard zawsze jest przygotowany na atak przeciwnika. Dużą siłę cesarstwa stanowią maszyny oblężnicze potrafiące roznieść każdy mur. Nilfgaard nie pozostawia wyboru, kto jest najsilniejszym graczem.

W powyższym filmie o frakcji Nilfgaardu opowiada Ambasador.

Zobacz także inne filmy frakcyjne: Królestw Północy, Potwory, Scoia’Tael oraz Skellige.

Jak podoba Wam się wyżej zamieszczony film? Podzielcie się swoimi opiniami w komentarzach.

Ten post został przeczytany już 1603 razy!

  •  
    1
    Udostępnij
  • 1
  •  
  •  
  •  

Komentarze: