Stream twórców z okazji startu publicznej bety Gwinta

Gwintownia.pl Stream twórców z okazji startu publicznej bety Gwinta Newsy zwiastun kinowy gwinta zwiastun gwinta zwiastun zmiany wiedźmin twitch transmisja stream start publicznej bety gwinta start otwartej bety gwinta patch open beta ojciec dwójki dzieci gwint zmiany gwint twitch gwint transmisja gwint stream gwint publiczna beta gwint otwarta beta gwint open beta gwint cd projekt gwint aktualizacja gwint gwent cd projekt red cd projekt aktualizacja

Emocje po starcie publicznej bety jeszcze nie opadły. Cały czas gracze na nowo muszą uczyć się gry, z powodu zmian jakie nastąpiły. A tak jak już wcześniej pisaliśmy gra sporo różni się od tego co widzieliśmy w zamkniętych testach.

O nowościach, zmianach i wszystkim tym co przyniosła otwarta beta z pewnością jeszcze napiszemy po dokładnym przeanalizowaniu całej gry, na pewno będą to tylko najważniejsze poprawki, bo na prawdę ciężko będzie wspomnieć, opisać i wyjaśnić wszystko co zostało zmienione. Na chwilę obecną zachęcamy do zapoznania się ze spisem najważniejszych zmian zapowiadanych przed premierą otwartych beta testów.

W poznaniu nowych mechanizmów i kart pojawiających się w Gwincie z pewnością pomoże dzisiejszy stream od twórców gry. Na wspomnianej transmisji, na żywo osoby odpowiedzialne za Gwinta mają świętować start publicznej bety, a jednocześnie na pewno wytłumaczą poszczególne zmiany w rozgrywce.

Relację poprowadzą:

 • Paweł Burza
 • Michał „Luigi” Dobrowolski

Oprócz osób z ekipy Gwinta, jako gość specjalny pojawi się także Ojciec Dwójki Dzieci – znany polski youtuber, który nagrywa filmy m.in. z Gwinta i wśród polskiej społeczności wiedźmińskiej karcianki jest dobrze rozpoznawalny.

Stream rozpocznie się dzisiaj (25.05) o godzinie 19:00. Tym razem transmisja odbędzie się na kanale Gwinta na Twitchu. Zapraszamy do obejrzenia.

Stream będzie można zobaczyć także poniżej:

A w oczekiwaniu na transmisję od CD Projektu, wszystkim tym, którzy jeszcze nie widzieli, koniecznie zalecamy oglądnięcie najnowszego kinowego zwiastuna Gwinta oraz zwiastuna rozgrywki, w którym możemy zobaczyć m.in.: fragment rozgrywki trybu dla pojedynczego gracza. Oba zwiastuny znajdziecie pod tym linkiem.

Ten post został przeczytany już 1563 razy!

 •  
  1
  Udostępnij
 • 1
 •  
 •  
 •  

Komentarze: