Kolejne 15 tysięcy darmowych kluczy do bety Gwinta

Gwintownia.pl Kolejne 15 tysięcy darmowych kluczy do bety Gwinta Inne Newsy  zamknięta beta gwint zamknięta beta zamknięta za darmo youtube wiedźmin twitch kod za darmo kod do gry kod klucz do bety za darmo gwint klucz do bety gwinta klucz karty gwint wiedźmin gwint gra gwint gry gra karciana facebook dostęp do bety darmowy kod do gwinta darmowy kod darmowy klucz do gwinta darmowy klucz do bety gwinta darmowy klucz do bety darmowe kody darmowe klucze darmowa gra beta testy beta gwint beta baza gwinta baza danych 15 tysięcy

Niedawno informowaliśmy o 10 tysiącach kluczy do bety Gwinta, którą otrzymała strona Gwentdb.com, jak się okazuje kody rozeszły się jak świeże bułeczki w niecałe 2 dni. Jak widać liczba graczy, którzy chcą dostać się do testów wiedźmińskiej gry karcianej stale jest bardzo dużo.

W odpowiedzi na to twórcy, postanowili oficjalnej bazie danych Gwinta podarować do rozdania kolejne 15 tysięcy kodów. Tak jak już informowaliśmy ostatnio, kod może otrzymać każdy, wystarczy tylko, że wejdziemy na stronę, http://www.gwentdb.com/news/64-10-000-gwent-beta-keys-giveaway-grab-yours-here następnie w odpowiednim do tego miejscu, zalogujemy się na swoje konto Facebook, Twitch lub YouTube, wyrazimy zgodę na wykorzystanie tego konta i to już wszystko, możemy cieszyć się dostępem do zamkniętych beta testów Gwinta. Jeśli chcecie z nich skorzystać, lepiej się pośpieszcie, bo niedługo kolejny raz może ich zabraknąć.

Przypominamy, że dla naszych czytelników,w ostatnim wpisie udostępniliśmy jeden aktywny klucz, umożliwiający rozpoczęcie przygody z grą. Jeśli jeszcze nie masz swojego klucza do gry, możesz sprawdzić ten poniżej, a może jeszcze nikt go nie wykorzystał. ? Życzymy miłej gry.

Klucz do bety Gwinta:

ANY9CE3ED2305BA25F

Klucz można wykorzystać wchodząc na stronę: https://www.playgwent.com/pl/redeem

Jeśli nie udało się pozyskać dostępu do Gwinta z naszej strony, zapraszamy na stronę wymienioną na górze tego artykułu, gdzie w prosty sposób możesz go otrzymać.

Podziel się swoją reakcją i opinią w komentarzach!

Ten post został przeczytany już 2319 razy!

  •  
    1
    Udostępnij
  • 1
  •  
  •  
  •  

Komentarze: